درباره ی ما

deconsult image

ما راهنمای شما هستیم

شرکت پویا اندیش با هدف فعالیت و ارائه ی خدمات در زمینه های اداری ، مالی و هم سو شدن با جدیدترین قوانین حقوقی و تجاری جهت بهینه کردن ساختار اداری شرکتهای در شرف تاسیس و در حال فعالیت و نیز حداقل کردن صرف انرژی وقت و زمان ، در سال 1385 تاسیس شده است.فعالیتهای این شرکت دارای بخشهای مشاوره ، طراحی و نظارت و اجرا و کنترل ، آموزش میباشد و نیز با ارائه ی راهکارهای جامع در زمینه ی پیاده سازی قوانین اداری و سازمانی منسجم و بکارگیری نیروی انسانی خلاق سازماندهی گردیده است. هم اکنون در تعدادی از شهرستانهای استان مازندران از جمله : بابل ، ساری ، آمل ، بابلسر ، فریدونکنار ، محمودآباد در حال فعالیت بوده و در کوتاهترین زمان ممکن خدمات خود را به ،ارباب رجوعان ، کارفرمایان و مدیران و سرمایه گذاران محترم ارائه می دهد. از دیگر خدمات مهم این شرکت ارائه خدمات مالی می باشد که با تمرکز بر مدیریت مالی و طراحی ساختار بیشتر در این تلاش هستیم تا با فراهم آوردن امکان ارتباطی صحیح با مشتریان خود آن ها را به نتیجه قطعی در زمینه فعالیت هایشان برسانیم. هچنین ما با دارا بودن امکاناتی چون مشاوران و کارشناسانی متخصص شما را در هرمرحله از رشد و توسعه کسب و کارتان یاری خواهیم کرد.

با دریافت خدمات ثبتی از ما هدیه بگیرید

 • یادآوری مادام العمر تکالیف قانونی شرکتتان
 • تشکیل پرونده رایگان کد اقتصادی و ارزش افزوده
 • ثبت رایگان اظهارنامه های ارزش افزوده در سال تاسیس شرکت
 • مشاوره رایگان
 • قوانین جمهوری اسلامی ایران مقرر کرده اند که اگر کسی که تبعه خارجی باشد، در صورتی که مرکز اصلی شرکت وی در ایران مستقر شود، شخص حقوقی ایرانی به شمار می‌رود.

  ارائه کپی از مدارک هویتی، مدارکی مانند جواز کسب، جواز تأسیس و غیره، با توجه به فعالیتی که شرکت انجام می‌دهد مؤثر است.

  در این سوال از پرسش و پاسخ‌های ثبت شرکت به مبلغ سهم الشرکه می‌پردازیم. بستگی به نوع شرکتی که دارید، در صورت سهامی عام و خاص بودن شرکت، 35% از سرمایه اصلی شرکت باید در حساب بانکی گذاشته شود. این حساب بانکی در بدو تأسیس شرکت ساخته شده‌است و سرمایه اولیه شرکت در آن گذاشته می‌شود.

  خیر. نوع ثبت شرکت هیچ تفاوتی در مالیاتی که پرداخت می‌شود ایجاد نمی‌کند. مالیات‌های مقرر شده بر اساس سود سالانه، دفاتر و فعالیت‌های شرکت تعیین می‌شوند.

  در شرکت با مسئولیت محدود تعداد شرکا حداقل ٢ نفر و در شرکت سهامی خاص تعداد سهامداران حداقل ٣ نفر می باشند.. در شرکت سهامی خاص حداقل ٣٥% سرمایه باید نقدا در یکی از شعب بانکها تودیع و گواهی مربوطه ارائه و ٦٥% در تعهد سهامداران باشد، در شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه تحویل مدیرعامل شرکت شده و مدیرعامل اقرار به دریافت نماید و ارائه گواهی بانکی دال بر انجام این امر ضرورت ندارد. واگذاری سهام در سهامی خاص با نقل و انتقال عادی انجام می شود ولی در شرکت با مسئولیت محدود باید با رضایت 4/3 دارندگان سرمایه که اکثریت عددی نیز داشته باشند و در دفتر خانه اسناد رسمی انجام شود. انتخاب بازرس اصلی و علی البدل در شرکت سهامی خاص اجباری است ولی در شرکت با مسئولیت لزومی ندارد. مدت مدیریت در شرکت سهامی خاص حداکثر دوسال می باشد که قابل تمدید است و در شرکت با مسئولیت محدود می توان مدیران شرکت را برای مدت نامحدود انتخاب نمود و همچنین مخیر خواهند بود که مدتی برای مدیران در اساسنامه شرکت مقرر دارند. شرکت سهامی عام با حضور حداقل پنج سهامدار (مدیر) و شرکت سهامی خاص با حداقل سه سهامدار تشکیل می گردد (مواد ٣ و ١٠٧ ل.ا.ق.ت.) در صورتی که شرکت با مسئولیت محدود با حداقل دو شریک تشکیل می شود (ماده ق.ت). حداقل سرمایه در سهامی عام پنج میلیون ریال و سهامی خاص یک میلیون ریال به اضافه تکالیف حداقل ٣٥% نقدی کل سرمایه (مواد ٦ و ٣٠ ل.ا.ق.ت) می باشد اما درشرکت با مسئولیت محدود بدون ارائه مدارک تودیع سرمایه صرفا اقرار موسسین به میزان سرمایه و پرداخت به صندوق شرکت یا هیئت مدیره کفایت می کند.

  با دریافت خدمات ثبتی از ما هدیه بگیرید

  یادآوری مادام العمر تکالیف قانونی شرکتتان

  تشکیل پرونده رایگان کد اقتصادی و ارزش افزوده

  ثبت رایگان اظهارنامه های ارزش افزوده در سال تاسیس شرکت

  مشاوره رایگان

  نوع شرکت تفاوتی در تعیین مالیات نخواهد داشت. مالیات شرکت بر اساس کارکرد سالیانه شرکت ها و سود برآورد شده بر اساس دفاتر شرکت بدون توجه به نوع آنها تعیین خواهد شد.

  کارشناسان پویااندیش در کمترین زمان ممکن پروسه ثبت شرکت را به انجام خواهد رساند. شرکت سهامی خاص بین ده تا پانزده روز خواهد بود.

  بله در صورتیکه عضو هیات مدیره نباشند و فقط سهامدار باشند مانعی وجود ندارد.

  خیر.کارمند رسمی دولت در صورتی می تواند سهامدار باشد که تنها 20 درصد سهم را دارا بوده و فقط عضو هیات مدیره باشد و هیچ نوع حق امضایی نمی تواند داشته باشد.

  بله امکانپذیر است.

  بله. مانعی وجود ندارد.

  خیر. فقط سهامداران شرکت می توانند شماره ثبت شرکت خود را از اداره ثبت شرکتها بگیرند، اما شما می توانید با داشتن نام شرکت از طریق سایت شناسه ملی یا سایت روزنامه رسمی شماره ثبت شرکت را مشاهده نمایید.

  لطفا در نظرسنجی ما شرکت کنید